ایده های ساخت جا شمعی زیبا

ایده های ساخت جا شمعی زیبا

ساخت جا شمعی زیبا با وسایل ساده و ارزان :

ساختن جا شمعی های زیبا و جالب می تواند یکی از سرگرمی های کاربردی و مفید باشد که اهمیت زیادی در تزیینات داخلی منزل دارد و می تواند فضای ساده منزل را تبدیل به محیطی دلنشین و جذاب نماید. همانگونه که می دانید استفاده از انواع شمعدان و جا شمعی های مختلف از جمله روش های ساده و ارزان برای تغییر فضای منزل باشد و وقتی این تزیینات زیباتر می شود که بتوانید جا شمعی ها را با خلاقیت و ابتکار خود با استفاده از وسایل ساده و در دسترس تهیه نمایید. در ادامه نمونه هایی از زیباترین مدل های جا شمعی را ملاحظه می فرمایید که هر یک می توانند الگوی مناسبی برای ساختن این نوع وسایل تزیینی دست ساز باشند.

ایده های جدید و شیک برای ساختن جا شمعی

همانطور که در تصاویر بالا ملاحظه کردید، ایده های جذاب و خلاقانه زیادی برای ساختن انواع جا شمعی های دست ساز فانتزی و شیک در منزل وجودد دارد که استفاده از آنها در دکوراسیون منزل، فوق العاده زیبا و چشم نواز خواهد بود. به طور کلی استفاده از شمع یکی از تزیینات زیبا برای دیزاین منزل است که که می تواند علاوه بر زیبایی، احساس آرامش و گرمابخشی در منزل ایجاد نماید، حال در صورتی که علاقمند به ساختن جا شمعی های زیبا و خلاقانه در منزل و با سلیقه خودتان هستید، در ادامه مدلهای زیبایی از انواع جا شمعی های دست ساز شیک و زیبا قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار بگیرند.

امروزه با استفاده از وسایل دور ریختنی و به درد نخور می توان کاردستی های خلاقانه کاربردی و تزئینی زیادی درست کرد و در دکوراسیون منزل مود استفاده قرار داد؛ ساخت جاشمعی با میوه درخت کاج، لیوان های پلاستیکی و شیشه ای، انواع بطری، پونس، سنگ، روزنامه باطله و … نمونه های دیگری از این ایده های جذاب هستند که در ادامه می توایند از تصاویر این خلاقیت های زیبا دیدن کنید و برای ساختن جاشمعی های زیبا در منزل الهام بگیرید.